Jakie wiadomości kryje za sobą anielska liczba 111?

Anioły komunikują się z nami za pomocą liczb.

Dlaczego liczb? Może dlatego, że jest to język uniwersalny – rozpoznawalny dla każdego.

Każda liczba ma określoną wibrację i związany z tą wibracją przekaz, który możesz zrozumieć. Do tego potrzebujesz jednak zrelaksowanego i wyciszonego umysłu, otwartości i ufności.

Jeżeli zauważasz w swoimi życiu powtarzające się liczby, to z pewnością mają one dla ciebie jakieś znaczenie. Zwróć uwagę na swoje myśli W MOMENCIE, kiedy zauważasz znaki. Czym się trapisz? Co planujesz?

Być może Anioły chcą cię zapewnić, że nie ma się czym martwić, że jesteś na właściwej ścieżce albo chcą ci delikatnie przypomnieć, że martwienie się i negatywne myślenie przyciąga jedynie, to czego się obawiasz.

 

Anioły będą ci pokazywały powtarzające się liczby tak długo, aż w końcu je zauważysz i zrozumiesz. Nie zdziw się więc, że widzisz wokół ciągle te same kombinacje cyfr: 11:11 na zegarku, 111 lików na Facebooku, 1111 na rejestracjach samochodowych, na rachunkach, czy reklamach.

To wszystko krótkie wiadomości dla ciebie.

Co oznaczają?

Podstawowe przekazy, jakie kryją za sobą poszczególne cyfry spisałam w krótkim poradniku ANIELSKIE LICZBY.

Pobierz koniecznie, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś.

 

Na początek przyjrzyj się liczbie 111

Jeżeli wszędzie, gdzie nie spojrzysz widzisz 1 w różnych kombinacjach, to bądź pewna, że kryje się za tym jakiś anielski przekaz.

Jakie jest znaczenie 111??

Jedynka to coś w rodzaju łącznika pomiędzy tym, co ziemskie, a tym co boskie. Przypomina Ci, że jesteś bezpośrednio połączona z tym, co boskie. Masz w sobie moc twórczą. Zostałaś wyposażona we wszystko, co jest niezbędne, żeby tworzyć cuda na co dzień. Masz swoje myśli, które mają moc sprawczą, masz wizualizację, jesteś kreatywna i twórcza. Nie jesteś bierną obserwatorką. Jesteś twórcą. Wykorzystaj swoją moc i swoje narzędzia.

Pamiętaj o tym przekazie, kiedy następnym razem zobaczysz kombinację 1.

111 to proste przypomnienie.

Nie budzisz się każdego ranka po to, żeby sprawdzić, jakie niespodzianki przygotowało ci życie. Budzisz się po to, żeby to życie tworzyć z pomocą boską i anielską.

Anioły przypominają ci, że są przy tobie cały czas. Nawet jeśli nie czujesz ich obecności, nie widzisz ich i nawet nie wierzysz w ich istnienie! One i tak są. Wierzą w ciebie. Kochają cię i wspierają na każdym kroku. Doceniają twoje wysiłki i starania. Stawiają na twojej drodze pomocnych ludzi i rozwiązania. Pomagają ci na każdym etapie. Pamiętaj, żeby zawsze prosić je o pomoc i wsparcie.

111 to kontrolna lampka.

Zapala się kiedy twoje myśli schodzą na negatywne tory. Kiedy ją dostrzeżesz zatrzymaj się. Zwróć uwagę na swoje myśli. Jeżeli właśnie się zamartwiasz lub krytykujesz, to przestań  i zacznij myśleć pozytywnie. Skup się na tym, co w twoim życiu dobre i mądre. Przestań się wszystkiego bać i zacznij tworzyć.

111 to też sygnał, żeby zwrócić uwagę na  słowa,

a szczególnie na te, które wypowiadasz zaraz po słowie „jestem”. Jakich przymiotników używasz najczęściej, kiedy określasz siebie?

Czy to nie jest przypadkiem:

 • jestem spłukana
 • jestem zmęczona
 • jestem zła
 • jestem brzydka
 • jestem chora
 • jestem głupia
 • jestem gruba, itd.?

Jeżeli tak nazywasz sama siebie, to Anioły chcą ci przypomnieć, że w taki właśnie sposób sama określasz to, kim jesteś!

Co więc powiesz na to, żeby zamienić te stwierdzenia na:

 • Jestem zdrowa
 • Jestem twórcza
 • Jestem młoda
 • Jestem piękna
 • Jestem dobra
 • Jestem wartościowa
 • Jestem inteligentna
 • Jestem szczupła
 • Jestem sobą

Kiedy następnym razem zauważysz 1111 i zdasz sobie sprawę, że właśnie się czymś zamartwiasz albo czegoś się boisz, albo wypowiedziałaś wiele niepotrzebnych, negatywnych słów, to czym prędzej się zatrzymaj.

Doceń to, że jesteś tego świadoma. To pierwszy krok do zmiany.

Następny to oddanie swoich trosk i zmartwień Aniołom.

Ostatni krok to przestawienie myśli na pozytywne tory.

Zacznij od małych kroczków. Jeżeli jesteś bardzo smutna nie wmawiaj sobie od razu, że odczuwasz euforię. Zacznij od znalezienia choćby maleńkiej rzeczy, która w twoim życiu jest dobra. Potem szukaj kolejnej i jeszcze innej, aż poczujesz wyraźną ulgę.

Po to właśnie Anioły pokazują ci 1, żebyś poczuła się lepiej!!!

Kiedy jedynki występują w kombinacji po 3, czy 4 to przekaz jest jeszcze silniejszy.

Przypominają ci, że do tego, żeby spełniły się twoje marzenia potrzebujesz odpowiedniego nastawienia, głowy pełnej inspirujących, dobrych myśli, słów o wysokich wibracjach i dobrego samopoczucia.

Przestań więc się zamartwiać i pisać negatywne scenariusze. Oddaj się marzeniom, napisz swój nowy scenariusz i ucz się codziennie swojej nowej, wymarzonej roli.

Twoje Anioły cały czas są przy Tobie. Przypominają ci o tym za pomocą znaków. Zwracaj na nie uwagę. Razem tworzycie cudowny zespół. Pomyśl, co możesz osiągnąć z takim wsparciem.

 

Działaj. Możesz wszystko

 

Napisz mi koniecznie w komentarzu, jakie liczby tobie pokazują Anioły.

*****

 

 

4 komentarze

 1. Magda | 11th Kwi 18

  Na poczatku 111 non stop, a potem 1212 1414 2121 1515… oraz obecnie dosc czesto 1717… teraz bardzo intensywnie te liczby sie pojawiaja… fajne uczucie

  • Ania | 15th Kwi 18

   super fajne – ja zawsze, jak widzę powtarzające się liczby mówię po prostu: „Cześć Anioły” 🙂

 2. Wiola | 12th Kwi 18

  21:37 widzę bardzo często na zegarku przed pójsciem spać…To godzina smierci naszego kochanego Papieża. Dlatego wiem, że On jest moim Aniołem tam na Górze 😀

  • Ania | 13th Kwi 18

   pięknego masz Opiekuna

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *