Jak dostrzegać i interpretować anielskie znaki?

Anioły z radością wysyłają ci znaki każdego dnia. Robią to, żeby przypomnieć ci o swojej obecności. Wiedzą doskonale, że potrzebujesz czasami namacalnych dowodów na ich istnienie. Zsyłają ci więc monety, pióra, piękne dźwięki i zapachy. Zostawiają znaki na niebie w postaci chmur, czy tęczy.

Radują się, kiedy je dostrzegasz.

Oznacza to bowiem, że budzisz się do bardziej świadomego życia. Przestajesz postrzegać wyłącznie za pomocą 5 zmysłów i otwierasz się na to, co niewidzialne i duchowe. Jesteś gotowa poznać świat pełen magii, który był ci bliski w dzieciństwie, ale o którym zupełnie już zapomniałaś.

Anielskie znaki są jak budzik, który ma pomóc obudzić i poruszyć twoją intuicję.

To nie same znaki są ważne, ale wiadomości, które niosą.

Zwykle pojawiają się w twoim życiu, kiedy zmagasz się z jakimiś problemami. Anioły będą starały  się przyciągnąć twoją uwagę za pomocą znaków, żeby przypomnieć ci, że możesz zawsze prosić  o ich pomoc i wparcie.

Pamiętaj Anioły chętnie pomogą ci w każdej sprawie. Nie zrobią jednak niczego wbrew twojej woli. Jeżeli chcesz ich pomocy musisz najpierw poprosić. Kiedy prosisz o wsparcie lub wskazówkę i wtedy zaczniesz dostrzegać znaki, to bądź pewna, że Anioły właśnie interweniują w twojej sprawie.

Jeżeli więc zaczniesz dostrzegać znaki wokół siebie, to zwyczajnie RADUJ się nimi.

Jakie wiadomości niosą ze sobą znaki?

W większości przypadków znak od Anioła, to przypomnienie: jestem tutaj, gotowy ci pomóc i wspierać cię, poproś, a pomogę ci, oddaj mi swoje troski.

Anioły wysyłają ci znaki po to, żeby:

 • dodać ci odwagi, wiary we własne siły,
 • przynieść ci pocieszenie i wsparcie,
 • zapewnić cię o swojej nieustającej miłości do ciebie,
 • pomóc ci manifestować to, czego pragniesz
 • pokazywać ci prawdziwe piękno w życiu,
 • zainspirować cię lub skierować na coś twoją uwagę,
 • pokazać ci właściwą drogę
 • przypominać ci, że jesteś miłością,
 • powiedzieć ci, że masz wiele możliwości,
 • pomóc ci wieść szczęśliwe i spełnione życie.

Bądź pewna, że Anioły mają zawsze na względzie twoje najwyższe dobro. Postrzegają ciebie i sytuację, w której się znajdujesz  z szerszej perspektywy, niż ty sama i  dlatego wiedzą, które rozwiązanie jest lepsze z punktu widzenia twojej duszy.

Jak interpretować znaki?

Jeżeli dostrzegasz  wkoło anielskie znaki, ale zupełnie nie wiesz, jak je odczytywać nie martw się tym. Znaki mają być dla ciebie źródłem radości, a nie frustracji.  Wiedz, że nie ma jednej idealnej formy interpretowania anielskich wiadomości.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o interpretowaniu anielskich znaków to zdradzę ci sekret 🙂 :

„Anielską wiadomość wysłaną do ciebie najlepiej potrafisz zinterpretować ty sama”.

Słuchaj swojej intuicji, swojego wewnętrznego głosu. Jeżeli nie wiesz, co oznacza dana wiadomość medytuj, pytaj, proś o dalsze wskazówki, aż w końcu znajdziesz odpowiedź.

Jakich znaków możesz się spodziewać?

Anioły przemawiają do ciebie za pomocą:

Rzeczy

Rozglądaj się za drobnymi przedmiotami, takimi jak: monety, figurki z Aniołami, biżuteria np. ze skrzydłami, obrazy, breloczki, nadruki na ubraniach. Wszystko, co wywołuje u ciebie skojarzenie z istotami anielskimi to znak, że Anioły są blisko i chcą nawiązać z tobą kontakt.  Zwróć uwagę, jakie odczucia wywołują w tobie te przedmioty.

Jednym z najpiękniejszych anielskich znaków jest pióro, zwłaszcza białe, choć Anioły zostawiają nam pióra w różnych kolorach. Ich obecność cieszy zwłaszcza, kiedy  znalezione są w nietypowym miejscu. Kiedy dostrzegasz pióro na poduszce, to wiedz, że Anioły opiekowały się tobą podczas snu lub odwiedziły cię, kiedy spałaś,

Jeżeli twoją głowę zaprząta jakiś problem lub jakaś natrętna myśl i nagle znajdziesz pióro to z pewnością znak od Aniołów. Proszą cię, żebyś się nie martwiła.  Sprawy rozwiążą  się w najlepszy dla ciebie sposób.

Jeżeli znajdziesz pióro np. w samolocie, na lotnisku lub w samochodzie wiedz, że Anioły będą ochraniać cię w czasie podróży.

Pamiętam, jak zawsze prosiłam Anioły o bezpieczną podróż dla męża, w czasach kiedy oblatywał służbowo cały świat 🙂

Pewnego dnia wylatywał bardzo wcześnie rano. Spałam i nie wypowiedziałam magicznej ochronnej formuły przed jego wyjściem z domu. Pamiętam jednak, że jak zwykle prosiłam o anielską opiekę dla niego tuż  przed zaśnięciem. Kiedy wychodziłam z domu znalazłam pióro na wycieraczce. Wiedziałam, że Anioły zostawiły je dla mnie, żebym się nie martwiła, bo mąż jest pod najlepszą opieką.

Książki, filmy, muzyka

Jeżeli jesteś otwarta na komunikację z Aniołami i prosisz o ich pomoc i wskazówki one znajdą sposób, żeby do ciebie dotrzeć. Bądź tego pewna. Użyją sposobu i środka idealnego dla ciebie. Jeżeli nie zrozumiesz lub nie dostrzeżesz przekazu za pierwszym razem dotrą do ciebie w inny sposób. Sprawią, żebyś obejrzała jakiś film lub przeczytała jakąś książkę. Wyślą nawet posłańca, który ci tą książkę ofiaruje lub poleci film.

Ja ostatnio nie mogłam wyjść z księgarni bez książki, która zwyczajnie mówiła do mnie: kup mnie 🙂 Od razu wiedziałam też intuicyjnie dla kogo mam tę książkę kupić.  Prezent okazał się bardzo trafiony. Nie wiem, jaka jest treść książki, ale wiem, że osoba, która ją czyta znajduje tam odpowiedzi, których szuka.

Podobne przekazy niesie specjalnie wybrana przez Anioły muzyka.  Jeżeli  za każdym razem, kiedy włączając radio słyszysz tą samą piosenkę wsłuchaj się w jej słowa lub zobacz, jakie emocje, czy wspomnienia w tobie wywołuje. To wiadomość dla ciebie. Musisz ją rozkodować, a szyfr masz w sobie.

Piosenki, piękne filmy, czy teksty często przynoszą odpowiedzi i wskazówki oraz działają, jak terapia – anielska terapia. Pomyśl o tym następnym razem, kiedy coś, co zobaczysz, przeczytasz lub usłyszysz do głębi cię poruszy.

Znaki w naturze

Znaki anielskie możesz dostrzec na niebie w postaci chmur, tęczy, czy pięknych przebłysków światła. Będą dodawały ci otuchy i wiary, że to, co cię martwi zostanie rozwiązane w najlepszy możliwy sposób dla ciebie i wszystkich zaangażowanych w daną sytuację osób.

Najpiękniejszy anielski znak na niebie, o którym wiem, to piękna tęcza towarzysząca moim bliskim przez całą drogę do szpitala na ważną operację. Z takim anielskim wsparciem wszystko musiało się udać.

Inne sposoby komunikacji przy wykorzystaniu natury to piękne motyle, czy ptaki. Zwłaszcza te, które podchodzą do ciebie bardzo blisko lub wręcz siadają na tobie ufając ci bezgranicznie.

Sny i przebłyski świadomości

Kiedy jesteś bardzo zabiegana w ciągu dnia Anioły mogą próbować dotrzeć do ciebie w nocy, kiedy śpisz.  Anielską wizytę z pewnością zapamiętasz. Będzie to ten rodzaj snu, który pozostanie w twojej pamięci  bardzo żywy nawet kilka godzin po przebudzeniu.  Zupełnie tak, jakbyś naprawdę przeżyła coś w nocy. Najważniejsza wiadomość z takiego snu kryje się w twoich uczuciach i emocjach, które on w tobie wywołał.

Jeżeli pragniesz otrzymywać wskazówki podczas snu proś o nie Anioły tuż przed zaśnięciem. Zapisuj także swoje sny zaraz po przebudzeniu.

Możesz także prosić Anioły o spokojny sen i o ochronę w nocy.

Wczoraj tuż przed zaśnięciem rozmawiałam z mężem o koszmarach nocnych. Mówiłam, że nigdy ich nie miewam, bo zawsze proszę Anioły o ochronę tuż przed snem.  Poradziłam mężowi, żeby zrobił to samo. Nie wiem, czy to zrobił, ale ja poprosiłam o ochronę i spokojny sen w jego imieniu. Zupełnie nie zdziwiło mnie to, że dziś rano znalazłam po jego stronie łóżka przepiękne, szare pióro..

Liczby

Komunikacja za pomocą liczb to już bardziej zaawansowana forma kontaktu. Pod każdą cyfrą zaszyfrowana jest inna wiadomość. Każda cyfra to inna wibracja. Medytując z cyframi możesz odszyfrować zakodowaną w nich wiadomość. Czasami jest to zwykłe przypomnienie o tym, żebyś przekierowała swoje myśli na pozytywne tory.

Innym razem wiadomość może być bardziej szczegółowa. Liczby możesz dostrzegać wszędzie: na zegarku, na tablicach rejestracyjnych, na rachunkach, na bliboardach. Kiedy ciągle spoglądasz na zegarek o 11:11 lub 12:12 to wiedz, że masz wiadomość 🙂

Do rozszyfrowania jej możesz użyć medytacji, zajrzeć do mojego wpisu: Anielska matematyka lub do książki Doreen Virtue: Anielskie liczby

Poznaj znaczenie poszczególnych cyfr. Pobierz koniecznie moją

darmową infografikę LICZBY ANIELSKIE

 

Zrozum, co dane liczby oznaczają dla ciebie. Wymaga to odrobiny wprawy i cierpliwości. Zwracaj uwagę nie tylko na liczby, ale też na okoliczności,  w jakich się pojawiały. Najlepiej zapisuj, jakie liczby się pojawiają najczęściej, w jakiej kombinacji i w jakiej sytuacji. Możesz też zwrócić uwagę na to, czym zaprzątnięta była w tym czasie twoja głowa.

 

Komunikacja za pomocą znaków, to taki pierwszy etap w budowaniu relacji z Aniołami. Kiedy staniesz się bardziej świadoma, czujna, otwarta i odpowiednio „zestrojona” znajdziesz inne sposoby na pogłębienie tej relacji.  Będziesz mogła je usłyszeć, zobaczyć, a nawet poczuć. Wtedy dopiero otoczy cię magia… Tego ci życzę

 

 

PS. A Tobie jakie znaki zsyłają Anioły? Bądź czujna. Jak tylko je dostrzeżesz koniecznie napisz o tym w komentarzu.

 

 

5 komentarzy

 1. Kamila | 25th Sty 18

  Kochana przecudowny wpis i przecudowny blog,który zupełnie „przypadkiem „odkryłam dziś i tu zostaje. Głębokie łzy wzruszenia przy tym tekście, ponieważ tak silną i piękna mam opiekę aniołów, wszystkie te znaki ,które pisałaś w przecudnych lub znaczących momentach się pojawiały a nawet jeszcze więcej i niesamowite i chociaż „powracam „dopiero do życia i stwarzam ję na nowo pomimo 39 lat i czasem jest trudno bardzo,to dziękuję Ci za ten wpis który anioły nie wiem.jakim cudem wynalazły mi w ten wieczór 💖💖💖💙💚💜💛

  • Ania | 12th Lut 18

   Kamilo tak się cieszę, że tutaj trafiłaś. Anioły znajdą sposób, żeby podać nam dokładnie to, czego nam potrzeba. Jeżeli masz konto na FB zapraszam Cię do grupy Harmonijek. Tam dzieją się anielskie cuda 🙂 Uściski

 2. Angelika | 11th Kwi 18

  Witam. Mi ostatnio zupełnie z nikat przyfrynrło białe piórko pod nogi. Nie miałam pojęcia co to oznacza ale pomyślałam że to dobry znak i wzięłam je ze sobą do domu .

  • Ania | 13th Kwi 18

   To dobry znak 🙂

 3. Agnieszka | 22nd Kwi 18

  W moim przypadku to piórka a w ważniejszych sprawach dostaję tęczę. Dziękuję

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *